| Vdariusbubu a întrebat:

Am abonament cosmote si de o saptamana cand dau mesaj la 1515 imi apare ca serviciul este indisponibil pana pe 11 ianuarie 2014. Am primit si factura, pe care am platit-o. Vreau sa stiu daca mi-au dat minutele, mesajele, mb care trebuie sa mi le dea, din abonament.

1 răspuns:
| Florenta16 a răspuns:

Si eu tot abonament am, si in data de 2o-25 asa in fiecare luna imi intra minutele si mesajele. Nu iti face griji, mai rau este ca nu iti poate arata exact cate minute mai ai sau asa ca sa nu depasesti creditul initial. Bafta!