| CipriiM23 a întrebat:

SALUT TPU, Am am placa video incorporata in placa de baza si merge sa mai adaug inca una daca mai baga inca una se arde da sau nu, DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| xJuliusx a răspuns:

Nu se va arde nimic daca mai pui o placa video. Problema este sa vezi ce placa video suporta placa ta de baza (vezi ce slot ai pe placa de baza). Dupa ce ai instalat-o trebuiesc dezinstalate driverele de la placa video incorporata si dupa aceea instalezi driverele noii placi. Bafta!