| CostynSTN a întrebat:

am card pentru bani de liceu, inrebarea mea pentru voi este : cu acel card pot cumpara jocuri de pe steam sau alte siteuri gen : g2a? ( Ps: cardul este in lei )

Răspuns Câştigător
| Andreyss24 a răspuns:

Da poti cumpara dar daca inca nai inceput liceul nai nici un leu pe ala ( valabil daca ai trecut a 9 a) bani iti intra pe card odata la cateva luni atunci cand ii baga cei de la guvern!, Bine inteles ca trebuie sa faci niste acte pentru a primi bani aia! Funda?

1 răspuns:
| RareşTPUro a răspuns:

Salut,

Daca ai bani disponibili pentru jocurile respective pe card, da poti sa-l folosesti.