| IONYUTZ a întrebat:

am cateva intrebari stupide dar bune pentru noul an.
Intrebarile sunt :
Anul acesta credeti ca va fi apocalipsa.
Da ca apocalipsa va fi pe ce da fa fi concret.
Cum se va manifesta apocalipsa.
Noi vom intampina greutati in viata (adica vom mai trai).
Ce credeti ca va mai ramane dupa Ea.
Va rog sa imi raspundeti adevarat si la cel mai bun raspuns funda plus vot.

Răspuns Câştigător
| CristiB93 a răspuns:

Iti spun eu nu va fi nici o apocalipsa caci nu are cum fiind-ca Dumnezeu a spus ca nimeni nu va sti cand va veni sfarsitul lumii deci apocalipsa va fi dar nu vom stii nici ceasul nici ziua cand va veni iar dupa cum stii mayasi au spus ca va fi in 2012 deci asta ar insemna ca stim cand va veni si e contrar cuvintelor din biblie care spun ca nu vom sti deci daca crezi in Dumnezeu si in ce spune el nu ai de ce sa iti faci griji de apocalipsa in 2012 caci ea nu va fi atunci.

4 răspunsuri:
| Simpluuu a răspuns:

Ce stiu mayasii astia?! Nu mai aveau chef sa scrie inca 9 zile si acum, din cauza lor, se zvoneste ca " vine sfarsitul omenirii "!
Ori mayasul principal a decedat si urmasii sai nu stiau sa calculeze anii... nu te teme! nu moare nimeni happy

| samiZiciPompier a răspuns:

Depinde ce intelegi tu prin apocalipsa. ar putea fi aceeasi "apocalipsa" care a fost si pana acum, pentru unii dintre noi

| DracoMalfoy a răspuns:

Mda. Chiar ca stupide. NU o sa vina nici o apocalipsa!

| UpDown a răspuns (pentru DracoMalfoy):

SIncera sa fiu eu nu cred in asa ceva. daca stai bine sa te gandesti fiecare om moare; D deci nu vad rostul unei apocalipse daca tot acolo ajungi :-8