| cosbosro a întrebat:

Am descarcat Crysis.3.INTERNAL-RELOADED si imi da stopp working la a doua misiune ce trebuie sa fac sa nu mai imi dea acea eroare?

3 răspunsuri:
| Metals25 a răspuns:

Incearca sa bagi alt crack. Sper ca Ti-am fost de ajutor. funda?

| radutu1299 a răspuns:

Ori descarcarea a fost proasta adica era ceva,, stricat,,. Incearca sa descarci din nou sau da-i cu run as administrator ori du-te pe alt link si da-i download

| quAkeR a răspuns:

Dai pe google, crysis 3 internal crackfix reloaded. Totul va merge bine...asta am patit si eu.