| SpeedGonzales a întrebat:

Am facut pe facebook o pagina despre informatii din Grand Theft Auto San Andreas. Aici imi arata o casuta cu bani si dupa ce imi facui pagina imi arata acolo daca vreau sa fac reclama si arata niste sume de bani imense... 35.000 lei sau euro. nu mai stiu ca stersai. Si in dreapta paginii aparea pagina mea ca reclama fara sa fii atins nimic, cand glisai cu mousul scriea ceva de genu " Doresti sa faci reclama "?
E in ordine daca nu apas acolo? Sa refac din nou pagina? Ma ajutati va rog? Funda celui mai explicit raspuns

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Optiunea cu reclama este optionala! Nu iti va lua niciun ban, atat timp cat nu vei introduce date de pe cardurile parintilor sau mai stiu eu ale cui...
Stai linistit, reclama din "dreapta paginii" in care era afisata pagina ta, era un exemplu de ce poti cumpara si era vazuta doar de tine. In concluzie, poti reface pagina linistit, nu vei plati nimic.

1 răspuns:
| mnthseby a răspuns:

Ca sa faci reclama trebuiesc bani
mai bine fa-ti cont aici si puneti pagina ta de facebook si vei face like-uri http://addmefast.com/register.html