| Țupala_Cosmin_1998 a întrebat:

Am luat sala de 2 zile si sunt programat de calculator tocmai pe 17 Martie, nu pot sa fac nimic sa dau mai devreme sau ceva? Trebuie sa astept pana atunci? Multumesc!

2 răspunsuri:
| CreepyCrow a răspuns:

Altceva ce vrei sa faci? Sa dai 200 de euro cuiva sa-ti dea locul lui? Nu te opreste nimeni s-o faci. dar totusi, ar trebui sa astepti si sa mai recapitulezi teoria ca sa nu uiti pana la proba practica

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca trebuie sa astepti, pentru ca-i aglomerat si altii stau in asteptare ca si tine!
Dar, nu inteleg ce-i cu graba asta, ce-i atata zor cu examenul?
Ai o viata inainte sa sofezi daca iti iei carnetul!