| liubasha93 a întrebat:

AM nevoie de ajutor, am o pereche de pantaloni albi din jeans gen drepti pe picior(nu vin strinsi jos dar larguti) si as vrea sa-i modific cumva ca sa-i pot purta,imi da cineva ceva idei, si de genu rupti so oricum.Va rog mult.Mersi

Răspuns Câştigător
| AnimeAnnDRa a răspuns:

Pai, poti sa-i faci si scurti, acum pentru ca-i vara, si sa-i cosi ca un fel de manseta.
Daca ii vrei totusi lungi, incearca sa-i tai si ca sa le faci "atele"; "rupturile" alea, i-a o penseta si trage putin de colo-colo.
peace&love

| AnimeAnnDRa a răspuns (pentru AnimeAnnDRa):

Poti sa ii si colorezi, cauta pe youtube tutoriale.

| liubasha93 explică (pentru AnimeAnnDRa):

Mersi mult...voi tine cont.

| AnimeAnnDRa a răspuns (pentru liubasha93):

Funda? xD