| eXcisioN a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru, nu stiu de ce dar mi se vede ecranul cu dungi, am dat si system restore, si am incercat si cu combo fixer, si am incercat sa setez si de la ecran, dar nimic. Va rog ajutati-ma, nu mai stiu ce sa fac sad

Răspuns Câştigător
| grigoras1234 a răspuns:

Ti se vede ecranul cu dungi? vezi daca e bine fixata mufa in monitor si in unitate (mufa pentru semnal video). Daca nu e asta, vezi sa nu ai probleme cu driverul placii video (sa nu fie conflicte cu alte drivere/sa nu fie compatibil cu tipul de placa...etc)...sau, e posibil sa fie problema din monitor (sa necesite chiar si repararea sau schimbarea). bafta!

2 răspunsuri:
| BallerVD a răspuns:

Mai frate. ai probleme cu placa video -.- Si eu am avut aceiasi problema de curand. singura cale sa o rezolvi este sa-ti iei alta sad Stiu suna prost dar altcumva n-ai cum sa o rezolvi

| eXcisioN explică:

Multumesc prieteni, am rezolvat-o, era doar supraincarcat monitorul. Cand am pus mana pe el ardea foarte tare. Multumesc oricum ca a-ti incercat sa ma ajutati :*