| CredCaAmTalent a întrebat:

Am o intrebare la care nu gasesc niciun raspuns cu suportul YahooTeam. Am un cont de messenger la care tin foarte mult,dar intr-o zi am vrut sa schimb parola. Am schimbat-o,dupa care cand am incercat sa-mi accesez contul nu am reusit. Am scris sigur parola noua si am incercat si cu cea veche,dar nimic. Am incercat sa caut informatii pentru aflarea parolei pe internet, dar nu am putut reseta parola deoarece nicio intrebare secreta(secret question) nu mi-o mai aduc aminte. As avea nevoie mare de un ajutor sa pot sa rezolv problema, fiindca tin foarte mult la acest cont si am conversatii importante acolo si multe id-uri de prieteni pe care nu le-am memorat nicaieri. Multumesc!

1 răspuns:
| GeorgeDaniel21 a răspuns:

Vezi poate e Caps Lock activat cand bagi parola sau ceva de genu! Nu ai cum decat daca iti amintesti intrebarile secrete!