| BracKMyhay95 a întrebat:

am o intrebare mai ciudata de pus. Daca varul mamei mele are o nepoata mie imi vine vreo ceva acea nepoata? Ca imi cam place de ea si as vrea sa stiu daca este vreo problema daca mas baga cu ea. FUNDA, MULTUMESC

1 răspuns:
| IFeelGood a răspuns:

SALUT! Sincer... Daca e vreo legatura cu familia ta sau cu neamul tau, nu cred ca e o idee prea buna.Incearca sa gasesti alte fete pe la scoala sau nah marog.big grinDoar fete nu-s pe lume?laughing