| stangaionut a întrebat:

am o problema cu PC-ul.imi merge foarte greu si nu stiu ce sa fac si de reformatat l-am reformatat acum cateva zile.imi merge greu nu stiu ce ziceti ce trebuie sa fac? si youtube-ul imi merge un pic greu merge cata se blocheaza imaginea merge cata se blocheaza iar ce sa fac? mersi

3 răspunsuri:
| ovidiu8msn a răspuns:

Asa am patit si eu cu cel vechi. Nici macar un amarat de videoclip nu era in stare se il redea calumea. Eu am reinstalat windowsul. Daca ai un punct de restaurare, atunci cred ca poti sa rezolvi problema usor.

| xBiiaM a răspuns:

Reinstaleaza-ti windows-ul... Sau mergi cu unitatea sa ti-o curetewinking Te costa 50 lei daca vrei sa fie ca nou.Sau curata-l acasa, cu o carpa happy. Se poate sa fie si de la virusi sau si de la cei cu net-ul.PC-ul iti poate merge greu si de la anumite site-uri sau programe/jocuri instalate happy. Si poate memoria PC-ului e plina happy. Iti recomand sa iti iei un antivirus si macar o scanare sa dai. Cea mai buna metoda -> Windows-ulwinking. Baga-ti "Windows 7 Ultimate" sau "Windows Vista" happy. Sper ca te-am ajutat.
P.S: In legatura cu Youtube-ul sau alte site-uri:Serverele pot fi suprasolicitate.

| Cristi8998 a răspuns:

Ca sa mearga ca uns http://www.piriform.com/CCLEANER ultima rublica de jos sa nu o bifezi dar cu ajutorul lui poti ridica performanta calculatorului sper sa te satisfaca si daca nu este vorba or de virusi or de windows