| ValentinBogdan a întrebat:

am o problema cu tastatura, cand apas pe un buton (oricar ar fi) se aude un bipait din unitate si nu scrie(nu merge sa scriu) pls help me big grin. fundita la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| benquE a răspuns:

Reinstaleaza windows si vezi daca face tot asa!

5 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Ai incercat sa-i scoti mufa, sa o bagi la loc si sa-i dai un restart? Ai varsat apa, ceva pe ea? Ca de obicei face asa cand sunt mai multe taste apasate. Incearca cu o alta tastatura a unui prieten, vecin...

| FartsMaker a răspuns:

Uita-te in bara jos dreapta si vezi ca iti apare o tastatura dai pe ea si scrie acolo ceva de genul block key si arata vazut langa el si tu dai sa nu mai apara vazut si ai rezovolvat problema si e din cauza ca poate ai apasat lshift de multe ori mi s-a intamplat

| Adusca a răspuns:

Daca e un calculator vechi...era de asteptat. Daca nu era nou, ci luat la scon-hand...e normal. Daca era luat de tine din magazin sigilat si cu acte il poti duce la magazin inapoi (daca mai e valabila garantia). Daca nu, cel mai bun mod de a iesi din asta, ia o tatatura noua sau mai bine du-te la un expertin asa ceva. Succes. Sper ca ti-am fost de ajutor. happywinking:-Pbig grin

| beny09 a răspuns:

Schimba tastatura! E arsa!hee hee

| Chocolatecupcake a răspuns:

S-ar putea sa fi luat un virus ceva.asa patesc si eu.eu zic sa vorbesti cu cineva care este specialist in asa ceva, pentru ca un specialist este singurul care iti poate da un "diagnostic" complet.