| ToXiCWarrior a întrebat:

am o problema in legatura cu serverul meu de metin2, 2 zile mergea perfect, iar acum, cand vreau sa pornesc sv (./start), se incarca ca normal, si cand trebuie sa apara operation time out, apar vreo 4 dupa care apare "canot find quest index", si nu se mai deschide sv, cine rezolva problema are funda, mersi mult!

1 răspuns:
| Claudiu_Soare_1995 a răspuns:

Salut daca doresti iti pot face eu sv hostat cu site si cu multe altele+jucatori totul costa 10 euro daca ai host il hostam unde doresti tu daca nu eu am firma de hosting+webhost+gamehost! ma poti gasi la id de mess: soare_claudiu2012 sau la numarul de telefon: 0786050134 sau 0762666689