| gaby9683 a întrebat:

Am o problema la messenger.Dau sign in si imi da eroarea cu Troubleshoot:There might be a problem your internet...
L-am instalat iar si la fel zice..Netu merge foarte bine.dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Lionsgate a răspuns:

Asculta aici si eu am patit, regleazati data si ora de la pc sa fie cea actuala happy, dai reste la pc, si vezi cum ti data si ora daca it buna (adica cea normala) data merge

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat e adevarat iti poate aparea asa daca ora si data nu-ti sunt setate corect SAU ti-ai gresit yd-ul sau parola consecutiv de 3 ori o sa-ti revina inapoi gen peste 7 zile funda?

| Loreen2001 a răspuns:

Poate nu ai introdus parola buna!
Si mie mi s-a intamplat!