| Gicone a întrebat:

Am o problema tehnic la calculator. Nu mi se mai deschide cutia unde scot sau pun CD-uri. Apas pe buton si nimic! L-am scos din priza si apoi cand am bagat iar nimic! Ce sa fac? Imi trebuie urgent sa pun ceva pe un CD! FUNDA MARE + VOT!

1 răspuns:
| eddward7 a răspuns:

Hai ca e simplu ...cd-rom-ul are o gaura mica pe langa butonul ala de care se deschide...bagi ceva, o sarma in gaura aia, sau un ac mai gros, o agrafa.bagi si apesi mai tare si o sa se deschida. sper ca te am ajutatwinking