| Maxymo a întrebat:

am o rugaminte, de fapt am o problema! Nu mai pot sa imi accesez casuta de email pe yahoo! De fapt, impropriu sus ca nu pot sa o accesez, pot sa ma loghez, pot sa intru in inbox, dar cand dau sa imi citesc mailurile imi apare acest mesaj "Sorry, your session has expired. To protect your account, you need to confirm your password periodically" Sign In Again! Dau Sign In, din nou, si aceeasi chestie, cand dau sa citesc un mail, iar imi apare! Precizez ca se intampla la fel dupa orice browser (Mozilla, Explorer, Chrome..etc), chiar si pe tel sau dupa alt PC! Va rog ajutati-ma, daca vi-sa mai intamplat, si stiti vreo rezolvare! Va multumesc mult! Dau funda, celui care ma scoate din "belea" tongue

1 răspuns:
| Danieladana964 a răspuns:

S-a schimbat forma de prezentare a Yahoo. vezi ca trebuie sa iti ceara actualizare. de-aia nu iti da voie. Dowlodeaza versiunea noua!