| Sachiroo a întrebat:

Salut, TPU! Am postat același clip de 3 ori pe YouTube, deoarece nu mi-l afișa nici în Youtube, nici în Youtube Studio. Și nici acum nu mi-l afișează pe telefon. Iar de pe laptop, deși îl văd, nu îl pot șterge. Oare să mai aștept? Este o eroare YouTube? Risc ceva din partea YouTube dacă îi cer ajutorul? Dar dacă nu îi cer și mă descoperă? Ce îmi recomandați?

1 răspuns:
| adryang78 a răspuns:

Dacă nu este conținut piratat sau alte bălării nu are ce să descopere YouTube. Videoclipurile încărcate nu apar imediat, trebuie să treacă printr-o serie de verificări, la unele sunt necesare limitări de vârstă etc. Deci, deocamdată, ești în faza preliminară, videoclipul tău este verificat să respecte politica platformei, termenii și condițiile și abia apoi este aprobat. Dacă nu, vei primi mesaj de la ei în privința corecturilor care trebuie făcute.