| clickdreaptadelete a întrebat:

am si eu o intrebare din plictiseala m-am reapucat de metin2 si ma joc pe un server privat am un hack de pescuit care merge doar pe RO pot sa fac sa mearga si pe alte servere sau daca aveti unul universal sa-mi dati! multumesc!big grin app

4 răspunsuri:
| wEek1d a răspuns:

Http://www.mediafire.com/? f55khfs7wuwdndk
merge pe toate sv private sau oficiale

| Ctiberiu a răspuns:

Pai daca ai un hack care merge doar pe ro nu ai cum sa il schimbi si nu cred ca exista programe care sa in scimbe iar daca vrei un cod scriu in chat : paranteza sapte sapte sase paranteza-(776)

| clickdreaptadelete explică:

Ctiberiu ce face acel cod?

| Andrei212312 a răspuns:

Uite aici cel mai bun hack folosit de mine :D http://www.multiupload.nl/4R60PFJT6M
contine si fishbot buffbot shopbot si levelbot!