| Ginu a întrebat:

Am si eu o intrebare. Vreau sa devin designer de interior. este neaparat sa poti desena bine?
Eu stau cu desenul cam 40-50% din 100 ca sa spun asa.

4 răspunsuri:
| Matei_Alexandru_1995 a răspuns:

Nu trebuie neaparat

| Matei_Alexandru_1995 a răspuns:

Nu trebuie neaparat!

| nopainkiller a răspuns:

Salut!
Aceasta profesie de designer ine=terior nu are absoulut nici o legatura cu desenul!
Practic, fiind desinger de interior vei decora casa unei persoane, adica cum vei aseza mobile si unde vei aseza-o, ce accesorii s-ar potrivi in acea camera!
Intelegi? Stai linistit, daca vrei aceasta profesie, nu ai decat!
Bafta!

| Adry05 a răspuns:

Cam da. Dar desen tehnic mai mult. Apuca-te de pregatire si o sa-ti imbunatatesti tehnica cu timpul.