| m4r1u5 a întrebat:

am si eu o problema. aceasta problema este legata de dvd-writerul de la pc, de ceva timp nu mai citeste cd`uri nici dvd`uri, desi mi`l arata in my computer. se deschide, tot. insa nu mi`l arata nici in boot manager ( in bios ). mi sa mai intamplat odata, insa atunci si'a revenit singur. acum vad ca nu isi mai revine... astept un raspuns... nu cred ca este ars sad

1 răspuns:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Run\regedit (clic dreapta pe el "run as administraror)\HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\click {4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318} (nr 10 in class)\clic dreapta pe UpperFilters\delete...inchizi regedit\restartezi
Asta da ca nu-l detecteaza in my computer... daca nu-l detecteaza in bios, verifica daca nu are un contact slab.