| Andersonn a întrebat:

am si eu o problema cu rooter-ul. Deci am un rooter TP - Link WR841N si l-am instalat si nu imi pot vedea reteaua de wireless pe telefon. adica eu sunt connectat cu rooterul stau pe calculator si sunt aprinse butoanele doar cea de la wireless nu este, driveru este instalat, mi-am reinstalat iar windows-ul inainte aveam XP si atunci imi vedea telefonul reteau si puteam sa ma conectez iar acuma am 7 Ultimate si nu mai vede ce pot sa vad! HELP! sad

1 răspuns:
| digit12 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa revii la Xp, mai ales daca ai un PC vechi