| Narcis494 a întrebat:

Am si eu o problema la calculator cam din 15 in 15 min imi da ceva ce imi spune "automatic updates" si imi cere sa dau restart acum sau l-ai tarziu cum scap de el?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| nicusor222 a răspuns:

Sall.Narcis.Daca vrei sa oprsti updates du-te la :start>all programes >si ai windows update dai acolo>change setting>si ai acolo un vazut cu verde dai acolo si bifezi ultima"Never check..."si debifeaza cele 2 casute >OK. Asta a fost dar parerea mea e sa nu le opresti deoarece prin update se fac multe lucruri noi ducand ca miscarea mai repede a calculatorului tau.

4 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Nicusor222 a răspuns bine, insa poti opta pentru ca compul sa te avertizeze ca sunt noi update si tu sa alegi cind, ce si cum sa le descarci.Un sfat, NU lasa sa se instaleze alandala acele update in mare sunt ok insa Nu lasa sa se instaleze acest program:windows genuine.te va dispera si daca nu stii cum sa al inlaturi greu mai scapi de el.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai mai tarziu

| cyalexander a răspuns:

Ori dai restart la calculator, ori cand iti apare fereastra dai sa te informeze peste 4 ore.

| Tma a răspuns:

Ai acolo timpul pe care vrei sa il selectezi. Incearca sa selectezi un timp mai indelungat gen 40 min, apoi apesi Postpone happy