| Qawse a întrebat:

Salut TPU. Am sustinut examenul de bacalaureat si nu l-am luat. Exista fisa doveditoare ca am susținut bacalaureatul sau nu? Daca da, de unde pot face rost de ea?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Fisa doveditoare este hartia pe care tu ai dat examenul si nu poti face rost de nicaieri, fiindca este tinuta la arhiva scolii, asa cum sunt tinute toate foile de examene ale tuturor elevilor care sustin acel examen, indiferent ca-l iau sau nu.
Oricum tu nu ai nevoie de acele hartii, nicaieri.