| ekkk a întrebat:

Am un iphone 5s cu antena de wifi defecta si as vrea sa o schimb eu personal, m-am uitat la cateva tutoriale pe Youtube si am vazut ca nu e chiar asa greu, insa ma unele dubii
Pentru a schimba antena de wifi trebuie aplicata o pasta speciala sau ceva de genul? ori doar o inlocuiesti cu una functionala?
Mutumesc!

1 răspuns:
| Alexul99 a răspuns:

Iti recomand sa il duci la un service specializat.
Cat poate sa te coste? macar nu stai cu grija ca s-ar putea sa nu iti mai mearga si altele, nu doar antena laughing.
Iti spun din propria experienta, de fiecare data cand am vrut sa fac pe `mesterul` am stricat tot laughing.