| SKillerQSama a întrebat:

Am un laptop fujitsu Siemens amilo l7320gw si imi ruleaza foarte greu a fost o data la reparatii finda ca hardul imi facea probleme si acum se blocheaza mai mereu si se misca greu ce pot sa fac pana imi iau alt hard in afara de "sa il curat" ca am facut asta si nu are nimic... Funda Va rog ajutati-ma sad

Răspuns Câştigător
| danmicu a răspuns:

Buna,

Scuze ca raspund tarziu, dar mergi cu el aici http://www.laptopgarage.ro/......-bucuresti

Sunt cei mai buni din tara, am inteles

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai si hardul ti l-au schimbat?

| SKillerQSama explică (pentru K0sti):

Nu mi-au schimbat windowsul si placa video ca era stricata dar acum am probleme la hard si imi ruleaza foarte greu.

| K0sti a răspuns (pentru SKillerQSama):

Placa video in niciun caz nu ti-au schimbat-o ca nu aveau cum! happy Te-au aburit!
Placa video e pe placa de baza, indiferent ca e dedicata sau integrata!
Iti ruleaza greu din mai multe motive: hard disk cu probleme, temperatura mare, memorie putina, windows busit...deci greu de spus!