| razvyi a întrebat:

am un samsung j700i si in timp ce am vrut sa sun pe cineva s-a blocat total, i-am scos acumulatoru iar cand l-am deschis nu mai recunoaste cartele si nici nu se ma iaud melodiile. stie cineva ce are?
e cumva panglica?

Răspuns Câştigător
| Roxana90roxana a răspuns:

Asa a patit si fratele meu,se parca ca telefoanele pe slide,in genul pe care il ai tu,au o problema,se blocheaza fara motiv si colegii de ai mei au patit la fel,si la garantie cand s-au dus,nu are ce sa-i faca, si a trebuit sa il arunce si decat sa dai bani la un service sa-l faca, m; ai bine unul nou, acum depinde de tine.

1 răspuns:
| applefanbacau a răspuns:

Incearca sa te duci la un service gsm. cei de acolo sigur pot sa te ajute