| Andu_Andu_1995 a întrebat:

Am un server de Counet-Strike 1.6 Hostat este super pentru ca ma pricem in amxmodX dar cea ce nu stiu este sa schimb modelele am incercat diferite pluginuri la unele mile arata numai mie la unele ne dadea sal punem noi in CS-ul nostru... daca ma puteti ajuta sa le schimb vas ofri Funda bine intele si grad pe server!

1 răspuns:
| Gherghel_Ionut_1994 a răspuns:

Ma eu nu le am cu, CS dar trebuie puse in server si trimise la playeri ca sa maearga practic trebuie puse in folderul jocului in anumit domeniu.Si mai e o chestie unele nu se potrivesc cu caracterul si iti arata doar pielea/echipamentul pe care in are schinul... trebuiesc modificate.