| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa va intreb cum poti face sa nu mai primesti SMS -uri si apeluri de la un numar cunoscut care nu vrea sa te lase in pace? Exista un numar pentru situatia mea? Daca puteti si vreti sa imi raspundeti v.as fi recunoscatoare!
Mai pe scur imi trebuie un numar care sa blocheze apelurile de la un anumit numar!
Multumesc anticipat! :* puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| titi a răspuns:

Ia legatura cu serviciul clienti, cred ca te pot ajuta.Acum cativa ani am fost in situatia ta si a mers.

2 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

In cel mai rau caz poti schimba numarul

| wondergirl_8179 a răspuns:

Asta merge din telefon! la anumite modele de Samsung ai aceasta optiune, la Nokia nu am gasit-o...