| Alias2032 a întrebat:

as dori un program care sa programeze ori ce tasta sa scrie ceva, si anume sa apas pe butonul ca sa scrie "dasdasfewf" pe l sa fie de ex "trtreytrtdhygirth" sper ca ati inteles
eu acest program nu il vreau ca nu stiu sa bindez la cs sau alte jocuri e ceva strict pentru pc nu pentru jocuri. eu nu stiu cum ii zice. sper ca voi sa stiti (dau funda celui care gaseste un asftel de program stabil)

1 răspuns:
| SskorpyonN a răspuns:

Keyboard wizard dar nu stiu daca se ma igaseste altu nu mai prea stiu