| GoGo23g a întrebat:

Aseara am avut un vis ff uratsad

Am visat ca mergeam pe strada linistit si am ajuns intr-un cimitir [era zi]

Nu stiu ce cautam acolo si am vazut ca a murit cineva si il ingropau la el erau doar 2 oameni si nu plange niciunu, iar mortu'l zambea si parca era fericit si ma privea in ochi si deodata ma apucat plansul de parca zici ca a murit cineva de la mine din familie si m-am trezit deodata si aveam lacrimi in ochi. Tin sa precizez ca am avut o zi foarte buna fara stres etc

Ce credeti ca inseamna?

Ms mult!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SmekerasuxD a răspuns:

Inseamna ca nu te inchini inainte de culcare.fa o rugaciune inainte sa adormi si sa vezi ca vei dormi ca un prunc fara niciun vis

| SmekerasuxD a răspuns:

Crezi tu dar nu existahappy

| SmekerasuxD a răspuns:

Esti un habarnist prost