| stefan1707 a întrebat:

Azi la scoala profesorul m-a pus sa intocmesc foaia cu participanti la teza. Puteti sa imi spuneti si mie cum se face?

2 răspunsuri:
| DemDem665 a răspuns:

Pai, pune foaia pe pozitie orizontala. Ca titlu(sus pe mijloc) scrii Participanti la teza. (fara punct) Apoi mai jos scrii asa:

1.(Numele elevului)
2.(Numele elevului)
... etc

Si scrii tot asa pana cand termii cu toti elevii care participa la teza.

| Deny_Deenisa_2000 a răspuns:

Buna.Faci un tabel in care scrii numele elevilor.Dai click dreapta pe Dekstop si dai pe ''new''apesi pe ''Microsoflt World Document'' e un simbol albastru parca.
Cauti ''Tabel''in partea de sus si alegi cate linii lungi unde o sa scrii numele.
Exemplu:
1.Stefan...
2.Marius...
Si tot asa.
Succes!