| amo7 a întrebat:

Ce inseamna camere matrimoniale? De exemplu la un hotel...Multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Sunt camere cu paturi duble (în general pentru cupluri, nu degeaba le zice matrimoniale) şi de multe ori sunt pregătite sau pot fi pregătite special pentru luni de miere şi alte minuni de genul pentru proaspăt căsătoriţi.

3 răspunsuri:
| TroolGheoerghe a răspuns:

Poate niste camere pentru persoane importante?

| amo7 explică:

Va multumesc!

| Zaphonixx97 a răspuns:

Sunt camerele cu pat dublu.care costa mai mult si ai inclus ceva in plus (depinde de hotel). sper ca am fost de ajutor.hai cu FUNDA