| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi da nume, smechere!
Cine imi da cele mai bune sau cele mai tari nume ii dau funda!
PS:Nu vreau sa faceti Copy+Paste uni la alti ca nu eau in considerare raspunsul?
Daca nu stiti nume ziceti id de mes smechere.

3 răspunsuri:
| Generalul a răspuns:

Fane Piulitza

| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

MaxRay; BlackDead; Struck dar trebuia sa mentionezi daca vrei de fata sau naiat..eu am zis de baiat, daca esti fata cred ca merg si astea happy sper ca te-am ajutat cumva

| WantedBoy23 a răspuns:

MaxRay; BlackDead; Struck dar trebuia sa mentionezi daca vrei de fata sau naiat..eu am zis de baiat, daca esti fata cred ca merg si astea happy sper ca te-am ajutat cumva