| vladalex40 a întrebat:

Cine imi zice de ce nu mai imi merge messengerul. Imi zice You can't sign you to Yahoo messenger.Dau funda care ma ajuta sa rezolv problema.

11 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Daca ti se intampla mereu, e de la mess, sterge-l din pc si descarca-l din nou

| iiBeiibiiy a răspuns:

Ori ai gresit cand ai scris parola ori nu iti merge netu sau daca nu trebuie sa instalezi din nou messenger-ul. Asa mi s-a mai intamplat si miee. big grin

| vladalex40 explică (pentru iiBeiibiiy):

Nu am gresit nici parola nici username.Netul imi merge foarte bine...si messu l-am instalat de cel putin 2 ori si tot asa se intampla...

| iiBeiibiiy a răspuns (pentru vladalex40):

Atunci cineva ti. a spart id :l

| vladalex40 explică (pentru iiBeiibiiy):

Nu mi-a spart nimeni nici un id ca altundeva mergelaughing... da mersi oricumwinking

| Ni_Da_1997 a răspuns (pentru vladalex40):

Asa patesc si eustraight face ce sa fac?

| vladalex40 explică (pentru Ni_Da_1997):

Eu mi-am reinstalat windows-ul si acum merge.

| adelinutu1 a răspuns:

Sau poate nu prea merge netul bine si iti da eroare de conexiune... Asa mi-se mai intampla si mie cand nu merge netul bine

| symplw a răspuns:

Gata am gasit eu problema...e din cauza la messenger ...incearca sa descarci altul (messenger 9) eu p asta il am acum sh imi merge perfectwinking

| Narcis2013 a răspuns:

Dai un restart la pc

| S0NNNdsKil a răspuns:

Deci....la mine la mess are o problema imi scrie:There was a problem sining you in to Yahoo.Messinger.The ID you enterdet is invalid.Click ''CLOSE''to re-enter it. (81003017)