| anonim_4396 a întrebat:

Salut tpu.cum sa fac sa aflu parola cuiva

Răspuns Câştigător
| DonAnonymius a răspuns:

Imposibil.Tot ce găseşti sunt doar prostii.Gen "trimite parola şi user-ul la afliparola@yahoo.com".Aiureli ca să îţi dai parola.Nu se poate!

5 răspunsuri:
| PinkDea a răspuns:

Pai tot incerci pana o spargi...

| ioanaioana a răspuns:

De ce vrei so afli? E culmea.Si oricum daca ai aflao ce ai castiga? Veziti de viata ta

| Anyone2814 a răspuns:

Sunt multe modalitati si aproape niciuna nu merge. Dar de ce vrei asta? De ce vrei sa incalci intimitatea unei persoane? Acea persoana te poate da in judecata sau mai stiu eu ce. Eu zic sa stai cuminte.

Sau, daca chiar vrei acea parola, intreab-o pe persoana respectiva, desi nu cred ca ti-ar da-o. laughing

| nykol112 a răspuns:

Exista un moda sa afli cu un fisier C++ da trebuie sa stii codul C++ intri in el si scrii yahoo mesenger si iti apar inyr-un fisier din pc-ul tau cu id-urile si parolelewinking cauta si tu despre C++

| iQuickscopedYa a răspuns:

Serios? LoL