| Alexsad9711 a întrebat:

big grin Am un volan Myria my-1002 si nu merg pedale si nici schimbatoru cu frana de mana.Am umblat la controale sa dau sa accelereze dupa pedala si degeaba nu merg apes si nimic la fel si schimbatoru cu frana de mana.Am bagat driver-ul si imi zice sa descarc Directix 7 dar nu il instaleaza deoarece nu e combatibil cu windows-ul (Am XP sp3).Stie cineva ce are? Am incercat vreo 3 jocuri nu nu merge FUNDA =D

1 răspuns:
| Ormenisan_Floryn_1992 a răspuns:

Auzi da mai ai poate cd-ul cu driver? daca asa nu dai add la nu_am_id09 si imi trimiti si mie driverul te rog frumos? ca eu nu mai am cd-ul