| Rapidistu47 a întrebat:

Daca de exemplu sunt nascut pe 28 martie 2000 peste 3 luni trebuie sa fac buletiunul si am auzit ca se poate sa ma duc sa il fac cu 2luni mai devreme si sa il scot dupa ce fac 14ani. Este adevarat? Daca da atunci cu cat timp ma pot duce mai devreme?

Răspuns Câştigător
| UnBaiat439 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Eu mi l`am facut acum ( 20 noiembrie). Eu m`am dus prin 22. Dar stiu de un coleg de`al meu s`a dus cu vreo saptamana inainte sa implineasca si stiu ca nu au vrut sa il faca numai dupa ce are 14.

2 răspunsuri:
| Rapidistu47 explică:

Buletinul* scuzati-mi greseala big grin

| DragosEsteCuTheAngel a răspuns:

Eu am fost sa mi-l iau la 2 luni dupa ce am implinit 14 ani, pur si simplu am uitat laughing... Dar de ce vrei in neaparat sa ai buletin? Pentru mine, el a insemnat dovada pierderii copilariei. Nu uita, chiar daca vrei sa arati ca te maturizezi, sunt alte metode prin care poti sa o faci. Unii isi doresc sa isi recastige copilaria, tu iti doresti sa ti-o pierzi...

Succes in tot ceea ce iti propui!