| frdthebest a întrebat:

de cateva zile am contul de Mail blocat si nu o blocare care isi revine la un interval de timp fara sa faci nimic decat sa astepti... eu am contul blocat si atunci cand incerc sa ma loghez dupa ce introduc ID si PAROLA imi cere raspunsul la intreabarea pe care sigur pe multi ii dispera! >>>where you spent your honeymoon

2 răspunsuri:
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Aceiasi problema am si eu...si habar nu am ce dracu sa raspund. oricum am inteles ca este o protectie de la yahoo..in cazul in care gaseste numele id-ului in baza lor de date ca seamana cu alt id le blockeaza pe amundoua..aiurea.

| Birlik65 a răspuns:

Da-le email la staful yahoo, ori daca nu stii raspunsul la intrebarea de siguranta inseamna ca nu e al tau? faci si prostioare de genul asta?