| Ionut_Lazar_1998 a întrebat:

de ieri mi-am facut cont pe facebook, si imi cerea sa bag un numar de telefon, l-am bagat de cateva ori gresit, si am decis, sa il bag corect, si cand sa il bag imi spunea ca am depasit limita de incercari, si sa incerc mai tarziu, chestia e ca, azi am incercat iarasi, si tot aceeasi problema, nu ma lasa!
Cine ma ajuta ii dau FUNDA + VOT!

Răspuns Câştigător
| timioros a răspuns:

Trebuie sa nu-ti mai faci cont pe facebook e o prostie curata.
si asta e categoria Jocuri PC/Online nu FACEBOOk

1 răspuns:
| Ionut_Lazar_1998 explică:

Ma, nu stiam unde sa pun, si da, mi-am facut cont pe facebook pentru a ma putea juca un joc, numit Top Eleven Football Manager!