| 0RASPUNS0 a întrebat:

Salut TPU, de la ce vârstă poți merge în club, discotecă?

8 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

16 ani, dar numai daca e cineva matur impreuna cu tine (parinte, prieten, ruda, etc)

| 0RASPUNS0 explică (pentru Wr3nch):

Da..mai ales cu părinții=)

| Wr3nch a răspuns (pentru 0RASPUNS0):

Ai fi surprins, dar sunt care ii duclaughing Dar trebuie ori sa arati matur, ori sa mearga cineva la bar pentru tine, ca altfel bei doar suc si apa. Daca e un club decent. Daca e bodega, ii doare fix in 14.

| Dismally a răspuns:

Singur de la 18 ani.

| LordCristobal a răspuns:

Cred că de la 15 ani.
Acum depinde și de discoteca dar și de orașul în care locuiești.
Eu am stat într-un oraș și vedeam mulți copii de 15, 16 ani la discoteca.

| Silviullet a răspuns:

Legal mi se pare ca de la 16, dar nu ai voie sa consumi pana la 18.