| cris93 a întrebat:

Deci problema cu care ma confrunt si nu reusesc sa i dau de cap suna cam asa: am tv tuner instalat pentru cal folosesc, am web cam instalat dar cand vreau sa vb cu cineva si imi cere web cam in loc de webcam imi apare tv tuner bine inteles in fereastra de la webcam am incercat sa schimb din setari dar nu vrea, daca dezinstalez tv tuner imi merge webcam perfect. Deci care ar fi rezolvarea fara sa dezinstalez tv tuner adica sa le am pe amandoua.

2 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

In timp ce esti pe messenger cu cineva intra in webcam properties si de acolo selecteaza dispozitivul (vebcam) in loc de tv-tuner. Succes!

| cris93 explică:

Am incercat si asta de dar tot aceeasi eroare tot tv tuner imi da.