| DenimM a întrebat:

Era odata o jmecherie pe metin ca sa poti vinde iteme ce nu se pot pune in shop: dadeai click pe un obiect iar apoi pe (ex: inel de experienta) si se punea inelu parca, nu mai stiu.
Funda cine stie!

3 răspunsuri:
| AxelSixx a răspuns:

Eu ştiu ca pe mt2 ro nu puteai pune în shop inelele exp. dar cum s-au băgat noi hărţi şi noi monştri pică inele în noile mape la metine. Ele nu se pot pune în shop dar se pot negocia. pui clicu pe inel şi îl pui pe jucător. Dar asta merge numa la inelele din noile mape şi numa câte 1 o dată mai multe nu merge numa pe rând.
Funda? big grin

| TrustMeIKnow a răspuns:

Din cate imi aduc aminte :
1. Deschizi un shop
2. Pui ex. un cutit
3. Nu pui nici un pret nu apesi nimic
4. Apesi pe inel si il pui in locul cutitelor pui pretul si dai OK, cred ca asa era

| Razwan29 a răspuns:

Deci, smecheria e in felul urmator:
1big grinai pe manunchi sa faci shop
2tongueui un obiect oarecare
3:Apare sa pui pret (nu pui)
4:Inchizi shopul si schimbi obiectul respectiv cu inelul exp
5big grinai iar pe manunchi sa faci shop, acum pui pretul si apare inelul in shop
6:Enjoy

FUNDA?