| DenimM a întrebat:

Este posibil pe metin2 ro ca din 2 pesti sa scoti o scoica?
Era unul si cica el asa facea.
FUNDA!

6 răspunsuri:
| Klaudiu214 a răspuns:

Da..chiar si dintr-un peste..depinde de noroclaughing

| YourB0SS a răspuns:

Da e posibil, si dintr-un singur peste. Dar inainte du-te la baba batrana si-ti v-a spune daca ai noroc sau nu daca zice ca ai noroc spargei daca zice ca nu nu sparge nimic, daca zice mult noroc ai sanse foarte mari sa iei ceva, chestia asta tine numai la pesti, mult noroc! funda?

| Anduttziik a răspuns:

Da,este posibil, dar depinde şi de noroc.Succes;*

| alexbestt a răspuns:

Da este posibil depinde daca ai bulan si daca ai un singur peste poti scoate o scoica din el dar uneori din zeci de pesti nu pica scoici.

| Eusinimenialtul a răspuns:

Da e posibil. happy [ rar, dar da, e posibil ]