| anonim_4396 a întrebat:

eu am nokia 5230 si nu stiu cum sa pun jocuri si progame jad sau jar pentelefonul mobil...Cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| aida97 a răspuns:

Intri pe ''mobile9.com'', alegi marca telefonului si ce vrei sa descrci (jocuri, aplicatii, poze, video, sms...mai multe)

3 răspunsuri:
| bzzz10 a răspuns:

N-ai inteles! Eu nu stiu cum sa pun fisiere cu aplicatii jad sau jar pe telefonul mobil

| bzzz10 a răspuns:

Nai inteles! eu nu stiu cum sa pun fisiere cu aplicatii jad si jar pe telefonul mobil.De exemplu(jocuri, teme si aplicatii)

| bzzz10 a răspuns:

N-ai inteles eu nu stiu cum sa pun fisiere jad si jar pe telefonul mobil de exemplu(jocuri teme si programe)