| benybiro112 a întrebat:

Salut TPU! ieri am baut ceva foarte foarte rece si azi dimineata m-am trezit cu Uvula (omuletul) umflat tare si de abia respiram! cand imi provoc vomă sau stau cu capul in jos, imi iese afara pe limba in jos (la cat de umflata e sau lunga) si nu mai pot respira si am senzatia de blocare si sufocare! va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Cipi1212 a răspuns:

Nu a fost bine să bei ceva foarte rece.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mergi la spital, cum am putea noi pe net sa te ajutam

| benybiro112 explică (pentru suntserios):

Omule! ai probleme mintale? e o urgenta de informatie doar! daca nu stii un sfat, nu te baga in seama

| suntserios a răspuns (pentru benybiro112):

Urgentele medicale se rezolva la spital, la 112 sau cu un telefon la un medic fie el si cel de familie.

Nu pe net. Si mai ales nu pe FORUMURI unde media de varsta e de 14 ani

| benybiro112 explică (pentru suntserios):

Inseamna ca ai luat-o razna! scuze

| suntserios a răspuns (pentru benybiro112):

Daca stai sa te certi ne net inseamna ca nu ai o problema reala.