| Crouky a întrebat:

Imi puteți spune va rog daca livrarea de la Pc Garage este gratuita deoarece acolo când dau la detalii livrare îmi spune că mai e o taxă la ridicarea coletului. Ofer funda, urgent!

Răspuns Câştigător
| AlexStefan1 a răspuns:

Livrarea este gratuita, platesti taxa doar daca ai ales metoda de plata : la predarea coletului care include si ramburs si taxa este de 12 lei, cam asa, asa am platit si eu cand mi-am cumparat niste casti de gaming.

| Crouky explică (pentru AlexStefan1):

Mersi mult, casti doresc si eu sa-mi achizitionez si nu eram sigur de o chestie.

| AlexStefan1 a răspuns (pentru Crouky):

Cu placere

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Platesti cu cardul si nu ai nici o taxa. Posibil sa ai de platit doar daca stai in virf de munte sau prin Delta Dunarii pe undeva...