| UchihaShisui88 a întrebat:

imi puteti spune cum pot sa fac pe facebook sa imi apara pe timline :Went to... deoarece scrie ca eu studiez la liceul cu tare...
Fundaa happy

4 răspunsuri:
| spy2o a răspuns:

Intri in pagina ta de profil, dai click pe dreptunghiul acela unde scrie din ce localitate esti, unde traisti acum...si modifici de acolo

| faramatania a răspuns:

Intri pe profil,dai click pe "actualizează informațiile", iar aici în dreptul liceului pe "editează", faci modificările și dai save, iar dacă vrei să se vadă public sau nu, deasupra la"editează"ai un buton cu mai multe opțiuni (iar setătile în acest sens le faci de la acest buton)

| UchihaShisui88 explică (pentru faramatania):

Da dar... eu vreau sa stiu cum sa fac deorece stiu ca trebuie sa dai la actualizari, dar vreau sa stiu pe ce ar trebui sa apas pe acolo sa imi apara went to...winking

| faramatania a răspuns (pentru UchihaShisui88):

După ce dai click pe "actualizează informațiile",în următoarea fereastră îți apar toate datele pe care trebuie să le completezi sau să le modifici eventual,iar în dreptul lor ai "editează", dând click și pe acesta îți apare altă fereastră unde trebuie să completezi datele necesare secțiunii respective, iar la final salvezi datele și asta e tot, altceva nu mai este, decât butonul pentru public sau alte categorii. Datele introduse acolo și salvate, normal că vor apare apoi în timeline.