| Danyel129 a întrebat:

Incerc sa sterg ceva iar cand dau stergere imi apare "The acction can't be completed because the file is open in Opera Internet Browser". Stiu ca trebuie sters din Opera dar nu stiu cum.Ma poate ajuta cinev?

4 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Intr-adevar ai grija ce vrei sa stergi, si ca sa poti sa stgergi respectivul fisier e suficient sa inchizi Opera Internet Browser si apoi vei reusi

| bunelutu a răspuns:

Spune ce stergi intai? ca pot fi mai multe probleme

| Danyel129 explică (pentru bunelutu):

O instalare de la un joc.

| bunelutu a răspuns (pentru Danyel129):

Pai jocul se dezinstaleaza din control panel si daca zice ca nu poate sigur are vreo extensie in browser opera
du-te la control panel si cauta jocul dai dezinstal daca nu merge vezi si tu cee programele extensii mai ai si dezinstaleazale sau
dai dezinstal si la browser
iti recomand sa iei advance system care si cand instalezi programul iti da un uninstaler unde dezinstalezi programe si dupa ce le-ai dezinstalat bifezi advance si dai powerful scan sa stearga tot ce tine de respectivu program ce se salveaza in Local in folderu ascuns.