| TimmyTim a întrebat:

Intrebare random (pentru clujeni in primul rand) laughing))

Cunoasteti pe cineva care si-a uitat bateria externa in priza in tren cand a coborat in Cluj-Napoca (ruta Bucuresti-Satu Mare), pe data de 18.09. 2020 ora 04:35 (aproximativ)?

Ideea e ca stiu cum arata acea persoana, a stat langa mine, dar nu stiu cum o cheama.
E vorba de de un baiat intre 20-25 de ani, aprox 180 cm inaltime, par negru, barba, pantaloni crem, adidasi albi, detinator de iPhone 11.

4 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Pune mai bine pe grupuri de Facebook de prin Cluj.
Pe aici nu cred că o să găsești.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și mie îmi plac enigmele, Cu tot cu navetiști și studenții care au început să revină, cam 500 000. Un ac în carul cu clujeni.

| sierra1 a răspuns:

" TimmyTim: Intrebare random..." - cum adică vine asta?

Bula
| Bula a răspuns:

Lasa, nu fii ingrijorata!
Daca si-a permis un iPhone, atunci isi va cumpara si o baterie externa noua, langa cafeluta de dimineata. big grin